Kaçak Kontrol

Kaçak Kontrol Kaçak Kontrol Kaçak kontrolü ile LPG yakıt kullanan araçlardaki gaz kaçakları, klimalı araçlarda ki gaz kaçakları, kapı ve..

Far Testi

Far Testi Far Testi Tüm araçların uzun, kısa farları ve sis farları kontrol edilir. Gerekiyorsa far ayar tesine girerek farlarınızı..

Şase Kontrol

Şase Kontrol Şase Kontrol Şase kontrol robotu ile aracın üst boya ve kaporta kısımlarının kontrolü yanında, şasede milimetrik hasarlar, kayalar..

Lastik Kontrol

Lastik Kontrol Lastik Kontrol Lastiklerin genel durumu, balon vey hasar olup olmadığı, diş derinlikleri ve imalat yılı kontrol edilir. Gerek..

Akü Test

Akü Test Akü Test Akü test cihazı ile aracın şarj sistemi, marş sistemi, kaçak akımlar, akü şarj durumu ve akü..

Alt Kontrol

Alt Kontrol Alt Kontrol Araç lifte kaldırılır ve araç altındaki hasarlar, yağ ve sıvı kaçakları, bağlantı noktaları, pas veya çürük..

Arıza Tespit

Arıza Tespit 1 Arıza Tespit Aracın OBD bağlantısına takılan bir cihaz ile aracın ECU( elektronik beyin) ünitesi üzerinde kayıtlı olan..

Boya Kaporta Testi

Boya Kaporta Testi 1 Boya Kaporta Testi Boya kalınlık ölçüm cihazı ile aracın tüm kaportası ölçülerek araç üzerindeki boya kalınlığı..

Amortisör Test

Amortisör Test Amortisör Test Amortisör testinin amacı aracın ön, arka, sağ ve sol süspansiyon sisteminin test edilmesidir. Bu sayade aldığımız..

Call Now Button